Aktualności

Nabór uczestników projektu

Informujemy, iż w terminie do 23.01.2019r. trwa nabór uczestników do mobilności łączonej osób w trakcie kształcenia zawodowego projektu "Ginące zawody na europejskim rynku pracy".

więcej

III międzynarodowe spotkanie projektowe

W dniach 25-29.09.2018 r. odbyło się w organizacji partnerskiej na Litwie III międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach realizowanego przez Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy, Landkreis Oberhavel i Wileńską  Szkołę Technologii, Biznesu i Rolnictwa projektu „Ginące zawody na europejskim rynku pracy” Akcji 2. Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych programu Erasmus+.

więcej

II międzynarodowe spotkanie projektowe

W dniach 23-26.04.2018 r. odbyło się II międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach realizowanego przez Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy, Landkreis Oberhavel i Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla projektu „Ginące zawody na europejskim rynku pracy” Akcji 2. Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych programu Erasmus+. Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatu Oberhavel w Oranienburgu w Niemczech.

więcej

I międzynarodowe spotkanie projektowe

W dniach 10-13 grudnia 2017 roku w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyło się I międzynarodowe spotkanie projektowe w ramach realizowanego projektu „Ginące zawody na europejskim rynku pracy” Akcji 2. Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych programu Erasmus +.

więcej